Zadzwoń

+48 786 438 259

Ciche i nowoczesne mieszkanie z ogródkiem pod Wrocławiem

Osada agrestowa -
opis osiedla

Ciche i nowoczesne mieszkania pod Wrocławiem

Osada Agrestowa  etapVI to kolejny etap rozbudowy kameralnego osiedla w podwrocławskim Kiełczowie przy ulicy Agrestowej/Wrocławskiej.

To  wolnostojący budynek wielorodzinny, w trzech kondygnacjach (Parter, Pierwsze piętro i Poddasze użytkowe), zawierający 38 mieszkań (1, 2, 3 i 4 pokojowych) o powierzchniach użytkowych od 39 m2 do 77 m2. 

 Do każdego z mieszkań przynależy płatne miejsce parkingowe oraz jest możliwość dokupienia komórki lokatorskiej wewnętrzne lub zewnętrznej. Do części mieszkań na parterze , przylegają ogródki z tarasami. Pozostałe mieszkania posiadają balkony.

Wszystkie lokale oddane będą w stanie deweloperskim ,z nowoczesną kotłownią , podłączone do wszystkich niezbędnych mediów(prąd, woda, kanalizacja, internet, TV sat i naziemną). Trwająca właśnie budowa VI etapu zakończy się w IV kwartale 2023 roku.

Dojazd do budynku będzie możliwy z dwóch stron, tj. od strony północnej bezpośrednio z ul. Wrocławskiej oraz od strony południowej, poprzez wewnętrzną drogę do ul. Agrestowej.

plan osiedla

Zalety mieszkania pod wrocławiem

Kiedy kupujemy mieszkanie, jednym z najważniejszych wyborów jest decyzja, gdzie ono będzie. Wybór pomiędzy miejskim i podmiejskim stylem życia jest dla wielu osób bardzo trudny, jeżeli nie zdają sobie sprawy z korzyści, jakie płyną z mieszkania pod miastem.

osada agrestowa

Idealnym rozwiązaniem jest zamieszkanie w Osadzie Agrestowej w Kiełczowie.

Jest tu całe osiedle pięknych i nowoczesnych domów, które zapewnią nam ogromną przestrzeń życiową.

To, co jest niezwykle ważne to fakt, że jest to mieszkanie pod miastem wśród zieleni, a jednocześnie naprawdę blisko centrum.

Od serca Wrocławia osiedle dzieli zaledwie 10 kilometrów, a od Centrum Handlowego Korona jedynie 6 km.

Do wpięcia się do AOW mamy 6 km, a wkrótce zostanie otwarta ostatnia część budowanej Obwodnicy Wschodniej z wpięciem się w Mirkowie lub za Kiełczowem.Jeżeli posiadamy samochód, to dotrzemy tam z Kiełczowa jedynie w kwadrans.

zielona okolica
Przyjazne dla rodzin
Blisko centrum
tereny rekreacyjne

Lokalizacja

Bliskie przedmieścia wrocławia

„Osada Agrestowa” Etap VI  zlokalizowana jest w Kiełczowie przy ul. Agrestowej (boczna ul. Wrocławskiej) w zielonej, południowo-zachodniej części Kiełczowa. 

Działka oddalona jest :

  • 2 km od granicy Wrocławia,
  • 6 km od Centrum Handlowego Korona
  • ok. 12 km od wrocławskiego Rynku.
 

W pobliżu znajdują się przystanki miejskiej linii autobusowej ( linie: 131, 921 i 911) .

Przedszkole i szkoła podstawowa znajduje się w odległości 700 m, supermarket spożywczy „Biedronka” 300 m,a Kościół znajdują się w odległości 900 m.

W miejscowości Wilczyce, oddalonej o 3 km od Kiełczowa, znajduje się gimnazjum, boisko do koszykówki oraz kort tenisowy.

Okolice „Osady Agrestowej” bogate są w urocze zielone tereny, lasy liściaste i iglaste doskonale nadające się do spacerów, uprawiania joggingu i wycieczek rowerowych.

Na granicy Kiełczowa i Kiełczówka znajdują się zagospodarowane tereny rekreacyjne (np.:Sielska Zagroda) z naturalnymi zbiornikami wodnymi, gastronomią, nadające się idealnie na spędzanie wolnego czasu wraz z rodziną i przyjaciółmi.

Mieszkania z ogródkami i mieszkania w okolicach Wrocławia, znajdujące sie na naszej inwestycji „Osady Agrestowej” wyzwala pozytywną energię, pobudza do aktywnego życia i uczyni Cię szczęśliwym.

Nie rezygnuj z tego, przyjedź i sprawdź!

Property Detailed spec

Area m2
265
Floors
1
Rooms
4
Facilities
Barbeque Grill, Terrace, Pool

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elir 

Umów się na spotkanie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mieszkań "osada agrestowa"

Opty-Dom Sp. z o.o. Sp. kom.
ul. Agrestowa,
55-093 Kiełczów